“Wow!!! Ārprāc, cik skaisti!!! Paldies Tev, Jana! Visas bildes ir tik noskaņu pilnas un tik ļoti skaistas! Sirds pilna. Paldies!”

“Jana, es burtiski lēkāju pa māju no prieka! Tiiiiik skaisti! Man tik ļoti patīk! Katra bilde, es nezinu kā Tu to dari! Paldies, Tev, tas bija maģiski. Katrs kadrs bombīgs! Tu mani redzi skaisti! Vēlreiz paldies, šis bija ļoti īpaši!”

“Es raudu! Vārdos neizsakāms Paldies tev! tik skaistas bildes. Paldies, tev par to, ko tu dari! Ārprāts cik skaistas bildes! :)”

“Ak dieniņ, Jana, TIK SKAISTAS BILDES! Skatos un ieraugu sevi no jauna. MILZĪGA PATEICĪBA. Paldies par laiku un šo piedzīvojumu augusta nogalē, šķiet, ka nosapņots. Paldies!!!”

“Tev super izdevies, tāds naturālais vaibiņš, es tā neesmu jutusies iepriekš. Atklājoši sevi redzēt no Tava redzes leņķa. Tāda lidojoša un viegla sajūta. Ļoti skaisti! Paldies, Tev!!!”

“Jana, liels paldies, ka šajā dienā biji kopā ar mums un varēji tik labi noķert un saglabāt šos mirkļus. Mums abiem ar Tevi bija tik viegli un forši, un tiešām varējām izbaudīt ne tikai pašas bildes, bet bildēšanās procesu. Vēlreiz liels paldies!”

“Tik skaisti! Tu esi fantastiski notvērusi mirkļus, tās sajūtas. Šis ir tavs, tev izdevās noķert manu esību. Paldies, tev no sirds!”

“Jana! Paldies Tev! Man tik ļoti, ļoti patīk, pat nespēju izvēlēties favorītu, jo patiešām visas tik ļoti skaistas. Kā arī man bija ļoti forša pēcgarša pēc fotografēšanās, paldies, ka radi tādu sajūtu. Tu esi īstajā vietā!”

“Paldies! Skatos un priecājos - bildes ar emocijām un dzīvību. Paldies, Tu trāpīji tajā, ko vēlējos redzēt :) Noteikti vēl tiksimies - tikai kuplakā skaitā.”

“Omgaaaš tik labas bildes!!! Paldies Tev, es zināju, ka sanāks labāk kā iedomājos! Perfektas!”

“Tev lieliski sanāk izlaist ideju caur sevi un precīzi to realizēt. Tavs redzējums un atmosfēra, ko tu radīji fotografēšanas procesā, pārtapa tieši tādā rezultātā, kādu vēlējāmies saņemt. Arī mūsu klienti atzīmē, ka paveikts brīnišķīgs fotogrāfa darbs.”

“Wow! Kas par bildēm! Kādas emocijas! Tik skaistas! Tieši tas, ko gribēju! Paldies, Tev!”

“Tik skaisti, Jana! Tiešām no sirds Tev paldies par to, ko Tu dari! Es, protams, līdz asarām jau esmu. Paldies, ka esi blakus mums mūsu svarīgākajos dzīves brīžos un iemūžini tos tik skaisti, ka gribas atskatīties vēl un vēl un vēl!”

“Jana, tik ļoooti smukas bildes! Mums abiem ar Mairi ļoti patīk, visas tur kā skaties vienkārši superīgas. Paldies, Tev, pārdomāti un ļoti smuki apstrādātas, un daudz bilžu, tā neierasti. Paldies Tev, mēs ļoti priecīgi, nedomājām, ka mājās var būt tik labi!”

“Ohh my, ohh my! Pacēli man pašapziņu! Man šo ļoti, ļoti vajadzēja!. Paldies!”

“Liels paldies, bildes ir lieliskas, man ļoti patīk! Esi bijusi klāt visur - fantastiski! Ļoti priecājos, ka man Tevi ieteica!”

“Ļoooootākais paldies Tev - riktīgi skaistas bildes - labi sanāca to dienas moodiņu noķert, super! PALDIES!!!”

“Jana, paldies, nu mega skaisti. Paldies liels, tik, tik ļoti skaisti. Šķiru vienu, otru, katra bilde tik īpaša!”

“Bildes tik skaistas! Melnbaltās ar TĀAAAADU noskaņu! Paldies par krāšņumu!”

“Ak, dieniņ, ak dieniņ cik skaisti! Tu esi zelts!”

“Burvīga fotografēšanās pieredze. Atmosfēra ļoti brīva un rezultāts - lielisks!”

“Tu lieliski jūti cilvēkus, proti radīt brīvu atmosfēru pat man - kameras priekšā neomulīgam cilvēkam. Un foto rezultāts izcils!”

“Labi pavadīts laiks, draudzīgā gaisotnē ar foršu bilžu galeriju bonusā.”